Prepravu vyriešime za Vás

Rýchlosť dodávok je u nás priorita

Materiály len od overených dodávateľov

O spoločnosti


Sídlo spoločnosti - Mirex SK, s.r.o.
Sklady spoločnosti - Mirex SK, s.r.o.

Spoločnosť MIREX SK, s.r.o. je veľkoobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá distribúciou hliníkových, nehrdzavejúcich (nerezových), oceľových, medenných a mosadzných polotovarov na trhu už od roku 1998.

Na Slovensku patríme k jedným z najväčších dodávateľov hutníckeho materiálu, pričom neustále investujeme do rozvoja technológií pre udržanie konkurencieschopnosti so spoločnosťami v celej Európe.

Počas pôsobenia na trhu sme si vybudovali pevné partnerské vzťahy s radou stabilných, technický zdatných zahraničných odoberateľov.

Naša spoločnosť uplatňuje zásady kvality certifikovanej podľa ISO 9001, ktorý prijíma požiadavky normy STN EN ISO 9001:2008 pre nákup, skladovanie a predaj hutníckeho materiálu.

Naším primárnym cieľom je spokojnosť zákazníkov, pričom dbáme na vysokú kvalitu dodávaného tovaru, rýchlosť dodania a profesionálny prístup.

Pozrite si našu webovú stránku a vyberte si z ponuky našich produktov a služieb. Obráťte sa na Nás s Vašimi požiadavkami a dopytmi, nechajte si vypracovať cenovú ponuku.

Pevne dúfame, že v nás nájdete dôveru a maximálnu spokojnosť.

 

 

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu ...

Používaním našich stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú dodávať kvalitnejšie služby. Viac informácií